Abant Hakkında

Abant’ta Ne Yenir?

Abant’ta Ne Yenir?Abant yolu üzeri 16.km de hizmet veren kahvaltı - alabalık - et mangal restaurantımıza hoşgeldiniz. Doğa ile iç içe dere kenarında Abant Serpme Köy Kahvaltısı, Abant Alabalık, Akçaabat Köfte, Kuzu Saç Tava, Kuzu Pirzola, Kuzu Biftek, Kiremitte Alabalık, Kiremitte Köfte, Kiremitte Mantar, Tavuk Izgara, Sucuk Ekmek, Köfte Ekmek, Tereyağında ve Izgarada Alabalık, Abant Karışık Izgara'mız ile hizmetinizdeyiz.

Daha Fazla...
Abant’a Nasıl Gidilir

Abant’a Nasıl Gidilirİstanbul-Abant arası 280 km ve yol araçla yaklaşık 3 saat sürüyor. Sabiha Gökçen ve Esenboğa Havalimanlarının her ikisi de Bolu’ya 200 km uzaklıkta.

Daha Fazla...
Huzur Veren Bir Coğrafya: Abant

Huzur Veren Bir Coğrafya: AbantBatı Karadeniz ve Marmara’nın arasında kalan, Bolu şehrinin güneybatısındaki Abant, meşe, köknar, çam, kayın ve gürgen ağaçlarının bolca serpildiği, huzur veren bir coğrafya. Tertemiz bir havada güne kuş cıvıltılarıyla uyanacağınız, doğada vakit geçirip oksijen dolu tertemiz havayı içinize çekebileceğiniz bir yer Abant.

Daha Fazla...
Abant Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Abant Hakkında Bilinmesi GerekenlerAbant Gölü, Bolu'nun Mudurnu ilçesinin 18 kilometre kuzeydoğusunda yer alan yaklaşık 1350 metre yüksekliğinde ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölüdür.

Daha Fazla...
Abant Gölü Hakkında

Abant Gölü HakkındaBolu’nun kuzey batı yakasında yer alan Abant Dağları içerisindeki bu göl ismini de bu dağlardan almış durumda ve doğal bir heyelan gölü olma özelliğine sahip.

Daha Fazla...